duyuru ve haberler

FINDIK TANITIM GRUBU 3. KEZ GÜNEY KORE'DE

Fındık Tanıtım Grubu 17-19 Eylül 2014 tarihleri arasında Güney Kore'nin Seul kentinde gerçekleştirilen “Food Ingredients Korea”2014 fuarına iştirak etti.
YAZININ DEVAMI

FTG 8. KEZ WORLD FOOD MOSCOW FUARI'NDAYDI

FTG 15-18 Eylül 2014 tarihleri arasında Rusya Federasyonu'nun başkenti Moskova'da bu sene 23. si düzenlenen uluslararası gıda ve içecek fuarı olan World Food Moscow 2014 Fuarı'na 8. kez iştirak etti.
YAZININ DEVAMI

BREZİLYA'DA FINDIK TANITIMI DEVAM EDİYOR

Fındık Tanıtım Grubu (FTG) 24-27 Haziran 2014 tarihlerinde Brezilya'nın Sao Paulo kentinde düzenlenen "SIAL Brazil” fuarına iştirak etti.
YAZININ DEVAMI

FINDIK TANITIM GRUBU 10. KEZ ISM FUARINDAYDI

Fındık Tanıtım Grubu (FTG), Almanya'nın Köln şehrinde bu sene 26-29 Ocak 2014 tarihleri arasında 44.sü düzenlenen, bisküvi, çikolata ile şekerleme sektörleri açısından dünyanın en önemli fuarı kabul edilen ISM 2014 fuarına 10. kez iştirak etti.
YAZININ DEVAMI

FTG 7. KEZ WORLD FOOD MOSCOW FUARI'NDAYDI.

Fındık Tanıtım Grubu (FTG) 16-19 Eylül 2013 tarihleri arasında Rusya Federasyonu'nun başkenti Moskova'da bu sene 22. si düzenlenen uluslararası gıda ve içecek fuarı olan World Food Moscow 2013 Fuarı'na 7. kez iştirak etti.
YAZININ DEVAMI

fındıklı tarifler

Çikolatalı Un Helvası

Şurup malzemelerini saplı bir kaba koyun.Orta kısık arası bir ateşte1 bardak su ile karıştırarak tüm malzemeleri kaynatmadan eritin. Ilımaya bırakın.
YAZININ DEVAMI

Ganduya Soslu Bavarez

Jelatini bir çay bardağı ılık suda eritin. Pişirme kabı içinde yumurta sarılarını şeker ile birlikte çırpın. Sütü ve kremanın üçte birini katıp karıştırın.
YAZININ DEVAMI

Havis

Şekeri 3 su bardağı ile 2-5 dakika kaynatın. Limonla kestirip soğumaya bırakın. Havuçları ayıklayıp yıkadıktan sonra rendeleyin. Geniş yüzeyli bir tavaya koyun.
YAZININ DEVAMI

Laz Böreği

Su, pirinç unu, nişasta ve 5 kaşık şekeri tencereye koyun. Orta ateşte karıştırarak kaynatın. Koyu bir kıvam tutturun. Ocağın altını kapatın.
YAZININ DEVAMI

reklam ve tanıtım filmleri

ihracatçı firmalar

ARA